پنج‌شنبه, 14 مهر 1401          

عنوان : مهندس علی ضیاءالدینی شهردار زرند: اعتقاد داریم كه شهروندان در كنار دریافت تمامی فعالیتها و خدمات فنی و خدمات شهری باید خدمات فرهنگی و اجتماعی نیز از شهرداری دریافت نمایند
تاريخ :
 ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ 
ساعت : ۷:۴:۴۱

علیرضا ظهیر صادقی به عنوان مدیر اداره فرهنگی و مهندس یوسف زاده به عنوان مشاور عالی شهرسازی و معماری شهرداری زرند معرفی شدند .

طی احکامی از سوی مهندس علی ضیاءالدینی شهردار زرند مدیر اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری زرند و مشاور عالی معماری و شهرسازی شهردار معرفی شدند .

شهردار زرند در این مراسم با اعلام اینکه شهرداری یکی از شهرداری یکی از ارکان  مهم در انجام برنامه های فرهنگی هنری است و می تواند برای توسعه این فعالیت های نقش موثری ایفا کندگفت:نگاه مجموعه مدیریت شهری صرفا انجام اقدامات عمرانی، خدماتی و فضای سبز نبوده است بلکه اعتقاد داریم با انجام فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و علمی می تواند به پویایی و بالندگی جامعه و افراد آن کمک کند.

مهندس علی ضیاءالدینی رسالت فرهنگی شهرداری را ارتقای فرهنگ شهروندی دانست و با بیان اینکه خوشبختانه فعالیت های بسیار خوبی در این راستا انجام شده ولی باید با برنامه ها و اقدامات مناسب خلع های این بخش را جبران نمائیم گفت:یکی از برنامه های ما در مقوله فعالیتهای فرهنگی استفاده از بخش خصوصی در این گونه برنامه ها می باشد .

وی با اعلام اینکه صرف هزینه در فعالیتهای فرهنگی و هنری همواره اثرات ماندگار و ارزشمندی دارد گفت: اعتقاد داریم که شهروندان در کنار دریافت تمامی فعالیتها و خدمات فنی و خدمات شهری باید خدمات فرهنگی و اجتماعی نیز از شهرداری دریافت نمایند .

شهردار زرند خواستار حضور فعالیتهای فرهنگی در محلات مختلف شهر شد و تصریح کرد: وظيفه شهرداری خدمات رسانی در حوزه های مختلف به همه شهروندان است و ضرورت دارد تا اين اقدامات مطابق با نياز ، سليقه و ذائقه شهروندان در هر محله انجام شود .

مهندس ضیاءالدینی در ادامه تصریح کرد:با کسانی از درون یا بیرون شهرداری سعی در سنگ اندازی مسیر پیشرفت کار مردم دارند، باید برخورد جدی شودتا این افراد نتوانند جلوی پیشرفت شهر را بگیرند .

شهردار زرند با بیان اینکه مدیریت شهری قصدی جز خدمت به مردم ندارد افزود: می‌خواهیم کارها با دقت، سرعت و رعایت ضوابط و احترام به حقوق مردم انجام شود.

شایان ذکر است در پایان حکم آقایان ظهیر صادقی و یوسف زاده به آنها اهداء شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211