سه‌شنبه, 16 آذر 1400          

عنوان : محمد منصوری سرپرست شهرداری زرند خبر داد:سه بوستان و یك میدان با اعتبار 350میلیون تومان روشن خواهند شد.
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ 
ساعت : ۷:۶:۶

محمد منصوری ، پارک ها و فضای سبز را  یکی از ارکان مهم در منظر و کارکرد شهری دانست  که علاوه بر حفظ نشاط و شادابی شهر ، باعث ارتقاء سطح روحیه و سلامت شهروندان می شوند و با اعلام اینکه شهرداری به دنبال افزایش نشاط و شادابی شهروندان می باشد گفت:در راستای ارتقای فضاهای سبز شهری عملیات نورپردازی بوستانها و میادین شهر در حال انجام می باشد .

 سرپرست شهرداری زرند با اعلام اینکه اجرای این طرح در ایجاد امنیت فضاهای شهری می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد گفت: پروژه ساماندهی فضاهای تاریک سطح شهر و تأمین روشنایی بوستان ها از جمله مهم ترین برنامه های شهرداری در راستای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان وکاهش آسیب های اجتماعی می باشد .

 منصوری استفاده و بهره گیری شهروندان در شب ها از پارک ها و فضای سبز شهری را بیشتر از هر زمان دیگری عنوان کردوافزود: تکمیل روشنایی پارک ها و همچنین بهسازی،رفع نواقص وخاموشی آنها توسط سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری با نصب پایه های روشنایی و چراغ های LED در حال انجام می باشد .

 وی هزینه اجرای این طرح را بالغ بر 350میلیون تومان افزود: در طی هفته جاری سه بوستان نشاط ،الفبا(شهرک ولایت2)،هنرمندان(شهرک شهیدباهنر)و میدان سجادیه نورپردازی و روشن خواهند شد .

 وی در پایان از شهروندان خواست در حفظ و نگهداری از  اموال عمومی نهایت همکاری را با شهرداری داشته باشند .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211