سه‌شنبه, 16 آذر 1400          

عنوان : احمد عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز از زمان اجرای طرح فاضلاب بیش از 3000اصله درخت دچار خسارت شده اند .
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ 
ساعت : ۷:۳۰:۳۳

احمد عبدالله زاده رئیس سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهرداری زرند با بیان اینکه امروزه توسعه فضای سبز شهری در راستای کاهش آلودگی‌های شیمیایی هوای و یک منبع گذراندن  اوقات فراغت برای شهروندان در  زندگی شهرنشینی محسوب می شود گفت: مهم‌ترین اثر فضای سبز در شهرها، کارکردهای زیست‌محیطی است که محیطی مناسب برای زیست شهروندان فراهم می‌کند و موجب ارتقای کیفی در زندگی شهروندان می‌شود.

 رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری با اعلام اینکه بخش مهمی از سیمای شهر و زیبایی آن، وابسته به فضاهای سبز شهری است تصریح کرد:کاشت درخت و توسعه فضای سبز به لحاظ پوشش گیاهی می‌تواند به سیما و منظر شهری، زیبایی ببخشد و چهره شهر را تغییر داده و نشاط اجتماعی لازم را فراهم سازد.

عبدالله زاده به اقدامات مهم این سازمان اشاره و از اجرای درختکاری شهرک امام علی و اکبر اباد طی یک ماه گذشته خبر داد و افزود:متاسفانه با اجرایی شدن فاضلاب شهری در بخشهای از سطح شهر متاسفانه زیر ساختهای انتقال اب در بعضی از نقاط از بین رفته است و این امر باعث خسارت به فضای سبز شده است .

وی همه هم و غم شهرداری را حفظ فضاي سبز شهر دانست و تصریح کرد: متاسفانه در طی یک سال گذشته بیش از 3000اصله درخت در سطح شهر آسیب دیده و یا از بین رفته اند .

 عبدالله زاده تخریب پل ها،جوی ها،جدول گذاری جوی ها  ار از مهمترین دلایل نرسیدن اب به فضاهای سبز شهری عنوان کرد و افزود:سعی داریم با واکاری و کاشت درختان جدید این خسارتها را جبران نمائیم .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211