پنج‌شنبه, 1 مهر 1400          

عنوان : تقدیر حجت الاسلام قادری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه از امداد رسانی به موقع مهندس مهدلو شهردار زرند در سیل داهوئیه
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ 
ساعت : ۸:۲۶:۴۳

حجت الاسلام قادری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند بهمراه جمعی از اعضای شورای اسلامی داهوییه ضمن دیدار با محمد رضا مهدلو شهردار زرند از خدمات ایشان در امداد رسانی و کمک به سیل زدگان داهوییه قدردانی کرد .

 حجت الاسلام قادری در این دیدار ضمن قدردانی از توجه شهردار زرند به مسائل فرهنگی و مذهبی گفت:از زمان ورود مهندس مهدلو به سمت شهرداری زرند تا به امروز شاهد اتفاقات خوبی در زمینه های زیبا سازی مکانهای مذهبی و امامزادگان بوده ایم.

 حجت الاسلام قادری ،زیبا سازی محوطه امام زاده حمزه،کمک به فعالیتهای عمرانی این مکان مقدس را ماحصل همکاری خوب شهرداری دانست و تصریح کرد:خوشبختانه شهردار و نیروهای شهرداری بدون چشم داشت وبه صورت جهادی آماده خدمت رسانی به شهروندان می باشند .

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه حضور شهرداری در سیل داهوئیه و کمک به خارج کردن گل و لای از امامزاده این روستا و منازل شهروندان را کارستودنی دانست و گفت: در مدت زمان حضور نیروهای شهرداری بیش از 700کامیون گل و لای از این مکان به بیرون از منطقه حمل شد.

 وی در پایان از تلاش مجموعه اوقاف و دهیاری داهوئیه برای رفع مشکل این رودخانه فصلی خبر داد .

 محمد رضا مهدلو شهردار زرندبا اعلام اینکه امیدواریم با تمهیدات دستگاهای مربوطه و نصب دیوارهایی در این منطقه دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم گفت:خوشبختانه نیروهای شهرداری در زمان بحران نقش قابل توجهی در کاهش الام شهروندان برداشتند و در این میان نقلیه وخدمات موتوری شهرداری نقش پررنگتری داشته اند .

 وی با اعلام اینکه شهرداری در همه زمانها همراه و در کنار شهروندان می باشد گفت:خدمت کردن به شهروندان و مکانهایی که برای شهروندان دارای اهمیت می باشند یکی از نعماتی است که خداوند به بندگان خود می دهد .

 شهردار زرند از همکاری شهرداری در فعالیتهای عام المنفعه گفت و افزود: شهرداری زرند آمادگی پشتیبانی های لازم را از برنامه های عام المنفعه ای که برای شهروندان می باشد را دارد تا  کارهای خیر به نحو بسیار مطلوب  انجام گیرد.

 شایان ذکر است در پایان این مراسم از طرف اداره اوقاف و امورخیره و شورای روستای داهوئیه با هدایایی از شهردار زرند تجلیل کرد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211