پنج‌شنبه, 1 مهر 1400          

عنوان : محمد رضا مهدلو شهردار زرند درآخرین نشست شورای معاونین شهرداری :ارزوی قلبی من قوی تر شدن سیستم شهرداریست
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ 
ساعت : ۸:۲۶:۵۹

محمد رضا مهدلو شهردار زرند در آخرین جلسه شورای معاونین  شهرداری در دوره پنجم که در محل سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد به فعالیتهای شهرداری اشاره و ماحصل این فعالیتها را فعالیتهای شهرداری و رضایت نسبی شهروندان دانست .

شهردار زرند با اعلام اینکه هر آمدنی رفتنی دارد و هیچ مدیری به صورت دائمی نمی باشد گفت:یکی از اتفاقات خوب این دوره شهرداری استقلال مدیران در اجرای فعالیتهای عمرانی و تفکرات خوب درآمدی شهرداری بود که به شهرداری تزریق شد .

محمد رضا مهدلو استفاده از مدیران جوان در چرخه خدمت رسانی به شهروندان را از دیگر نکات مثبت شهرداری عنوان کرد و افزود: مدیران شهرداری باید به مشکلات شهری توجه بیشتری داشته باشند و  موضوعات و مسائل شهری باید دغدغه همیشگی آنها باشد.

وی در ادامه خواستار جلب اعتماد بیشتر شهروندان به شهرداری شد و افزود:یکی از نکاتی که همواره باید مد نظر داشته باشیم این است که باید همواره مطالبه گری میان شهروندان و شهرداری  دو طرفه باشد .

وی ضمن خرسندی از تغییر نگرش شهروندان به شهرداری گفت:یکی دیگر از وظایف ما به عنوان مدیران شهرداری ترغیب شهروندان به پرداخت هزینه های شهری می باشد مانند پرداخت هزینه های اب و برق و ....

مهدلو افزود: خوشحالیم امروز شهرداری بر روی پای خود ایستاده است و قائم به فرد نمی باشد و توانسته است خدماتی را ارائه دهد که بسیاری از پیمانکاران از انجام آن عاجر بوده اند .

وی از انجام تکلیف چهارساله خود در شهرداری زرند گفت و تصریح کرد: خوشبختانه با استفاده از ظرفیت نیروهای شهرداری  آرامش، زیبایی و پاکیزگی را برای شهروندان به ارمغان اورده ایم وتوانستیم  رضایت نسبی مردم را جلب نمائیم .

وی خواستار حفظ وحدت در بین کارکنان شهرداری شد و تصریح کرد: هر چه این اتحاد بیشتر شود فعالیتهای بهتر و نتایج درخشان تری نسیب شهروندان خواد شد .

وی از ارزوی قلبی خود برا قوی شدن بیشتر سیستم شهرداری گفت و اظهار امیدواری کرد با حمایت نیروهای شهرداری از شهردار جدید شاهد پیشرفت و آبادانی بیشتر شهر زرند باشیم .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211