شنبه, 23 آذر 1398          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند خبر داد: اختصاص 15میلیارد ریال برای بهسازی معابر مسكن مهر
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ 
ساعت : ۱۴:۱۱:۴۲

مهندس مهدلو شهردار زرند از اغاز عملیات خاک برداری،زیر سازی،تسطیح،جدول گذاری معابر شهرک مهر زرند با همکاری اداره راه و شهرسازی شهرستان زرند خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند منتخب شورای شهر با اعلام این خبر گفت: با توافقات انجام شده بین مدیران ذیربط مقرر شد شهرداری تمامی فعالیتهای عمرانی در این مجموعه ها را به انجام برساند .

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند افزود: این پروژه شامل رفع نقص، بهسازی و آسفالت جدید چند هزار متر مربع از خیابان های اصلی و فرعی مسکن مهر، می باشد .

شهردار زرند گفت:خيابان ها و معابري كه واحدهاي مسكن مهر در آنها احداث شده اغلب خاكي و نامناسب براي تردد ساكنان اين واحدهاست و همين امر موجب نارضايتي آنها شده است كه با انجام عمليات بهسازي و آسفالت اين مشكل نيز برطرف خواهد شد.

وی هزینه اجرای این طرح را بالغ بر 15میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با توجه به بالا بودن حجم خدمات در این منطقه، شهرداری اولویت را به بهسازی معابر اختصاص داده است.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد:توسعه و آبادانی شهر زرند با مشارکت همه شهروندان،عملکرد مناسب شورای شهر و شهرداری و سایر مسئولان امکان پذیر است و امیدواریم با همکاری همه شهروندان بتوانیم شهر زیبا و در خور نام شهروندان بسازیم.بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211