پنج‌شنبه, 20 مرداد 1401          

عنوان : دكتر شریعتی نماینده مردم زرندوكوهبنان ازپروژه های عمرانی شهرداری زرندبازدیدكرد : اقدامات و فعالیت‌های شهرداری زرند در اجرای طرح‌های عمرانی، خدماتی، رفاهی امیدوار كننده است.
تاريخ :
 ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ 
ساعت : ۱۳:۱۹:۴۲

خانم دکتر عفت شریعتی نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی بهمراه مهندس ضیاءالدینی شهردار،دکتر نکویی عضو شورای شهر و جمعی از مدیران و مسئولین شهرداری از فعالیتهای عمرانی شهرداری بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند دکتر شریعتی در پایان این بازدید ضمن تقدير از زحمات تيم مديريت شهري و تأكيد بر لزوم فعاليت هاي جهادي در حوزه هاي عمراني گفت: اقدامات و فعالیت‌های شهرداری زرند در اجرای طرح‌های عمرانی، خدماتی، رفاهی امیدوار کننده است.

خانم دکتر شریعتی،اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی در راستای رفع مشکلات و معضلات شهری رابسیارحائز اهمیت دانست وافزود: اجرای چنین پروژه‌های که امروز در بازدید از سطح شهر مشاهده کردیم می‌تواند در نشاط و شادابی شهروندان تأثیر داشته باشد.

وی با اعلام این مطلب که زرند باید نگاه همه جانبه مسئولان شهرستانی را بهمراه داشته باشدخواستارتوجه مدیران این شهر به مباحث عمرانی شدوافزود: توسعه و پیشرفت شهر زرند در گرو تعامل و همدلی مسئولان و مردم است و در این بین عزم جدی مسئولان اجرایی جهت حل مشکلات و کمبودهای این شهر باید بیش از پیش به وجود آید.

دکترشریعتی توزیع عادلانه خدمات و رعایت عدالت اجتماعی شهرداری درمناطق را ازنقاط حائزاهمیت دانست وتصریح کرد:خوشبختانه نگاه جامع شهردار زرند به مناطق مختلف شهر توانسته است نور امیدی در دل شهروندان بوجود آورد .

وی با اعلام اینکه در ماه‌های اخیر با مدیریت شهری و تلاش و همدلی اعضای شورای اسلامی و کارکنان خدوم شهرداری ، شاهد یک حرکت رو به رشد و قابل توجه و مداوم در زمینه عمران و آبادانی درشهر بوده‌ایم اظهار امیدواری کرد پروژه‌ها شهرداری طی زمان‌بندی مناسب و با کیفیت مطلوبی به انجام برسید تا شاهد افزایش رضایتمندی شهروندان باشیم .

شایان ذکر است در این بازدید که دوساعت به طول انجامید پروژه های عمرانی جدول گذاری خیابان شهدای دانشجو، خیابان امام حسن مجتبی،بلوار 15خرداد،بوستان زیتون،بوستان قرنی ،آسفالت معابر مختلف شهر و... بازدید کردند .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211