پنج‌شنبه, 1 مهر 1400          

عنوان : چهار مجموعه پلی اتیلن با اعتبار چهار میلیارد ریال در بوستانهای شهر نصب خواهد شد .
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ 
ساعت : ۶:۳۶:۱۰

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرندبا اعلام اینکه در راستای  توسعه و تجهیز پارک‌های محله‌ای به امکانات استاندارد و وسایل رفاهی و سرگرمی برای کودکان شهرداری زرنداقدام به خرید چهار مجموعه بزرگ بازی نموده است که به زودی در بوستانهای شهر نصب خواهند شد .

 

 

محمد رضا مهدلو با اعلام اینکه نصب این وسایل بازی باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی و همچنین فراهم نمودن بستری مناسب برای بازی و تفریح کودکان خواهد شد گفت:این مجموعه ها دارای تاب،سرسره،چرخ و فلک و... می باشند .

 

شهردار زرندتصریح کرد:به منظور ارتقای سطح کیفی سطح بوستانهای بازی وافزایش سطح ایمنی و سلامت کودکان شهرداری زرند اقدام به خرید و نصب انواع کف پوش های استاندارد نموده است این امر تضمین کننده سلامت کودکان در زمان بازی می باشد .

 

 

وی از نصب این مجموعه ها در میدان امام خمینی ،بوستان معلم در شهرک18هزاری ،بوستان شقایق در شهرک رزمندگان وبوستان شهرک امام خمینی خبر داد و افزود:این وسایل با اعتباری بالغ بر حدود ۴00 میلیون تومان در راستای طرح تجهیز بوستان ها، افزایش رفاه عمومی شهروندان و سرانه بازی کودکان با رعایت استانداردهای لازم و اصول ایمنی نصب خواهند شد .

 

 

شهردار زرند از تعمیر و بازسازی سرویس‌های بهداشتی، گل‌کاری پارک‌ها، رسیدگی و رفع نواقص سامانه روشنایی پارک‌ها و نصب پایه چراغ‌های جدید، رنگ آمیزی مبلمان پارک ها،نصب بنر برای اطلاع‌رسانی ، شست و شوی جدول‌ها و معابر پارک‌ها و سکوهای قابل نشیمن و بررسی وضعیت سطل‌ها و مخازن زباله داخل پارک‌ها را از جمله مهم‌ترین اقدامات شهرداری در بوستانها عنوان کرد .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211