پنج‌شنبه, 1 مهر 1400          

عنوان : محمد رضا مهدلو شهردار زرند از ،رفع 100درصدی خاموشی بوستانها و میادین با طرح یكسان سازی پایه های روشنایی خبر داد .
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ 
ساعت : ۶:۳۳:۲۳

محمد رضا مهدلو شهردار زرند از ادامه عملیات یکسان سازی پایه های روشنایی بوستانهای سطح شهرخبر داد و گفت: امروزه تامین امنیت، رفاه و ایجاد شرایط مناسب برای شهروندان،یکی از مهمترین وظیفه دستگاه مردمی همچون شهرداری می باشد.


شهردار زرندارائه خدمات مطلوب رفاهی و حفظ آرامش و امنیت در شب برای شهروندان در فضاهای عمومی و بوستان ها را از اهداف اجرای این طرح عنوان و تصریح کرد:در این طرح سعی داریم میزان روشنایی در بوستانها،میادین و فضاهای سبزیکسان سازی شود تا علاوه بر زیبایی بصری وآرامش شهروندان ،امنیت بوستان ها را  نیز افزایش دهیم.

وی از ایمن سازی پایه های روشنایی بوستانها و فضاهای سبز شهری گفت وافزود:یکی از مواردی که همواره جان شهروندان را تهدید می کند ایمن نبودن این پایه ها می باشد که در این طرح سعی داریم کلیه  کابل کشی ها به صورت هوایی و رعایت کلیه نکات ایمنی انجام گیرد .


وی هزینه اجرای این طرح را بالغ بر 25میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: بیش از 500عدد پایه روشنایی و 1000عدد LED در این طرح ساخته و در فضاهای سبز شهری نصب خواهد شد .


وی از رفع 100درصدی خاموشی بوستانها با اجرای این طرح گفت و افزود: به زودی عملیات نورپردازی و زیبا سازی بلوار 15خرداد نیز اجرایی خواهد شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211